Dla Ciebie

Dla Ciebie

Stworzymy niezapomnianą pamiątkę z Tobą w roli głównej. Nieważne ile masz lat, na jakim etapie życia jesteś. Liczy się tu i teraz. To dla Ciebie zorganizujemy indywidualną sesję zdjęciową. Ty wybierzesz klasyczną czy kreatywną.

Dla rodziny

Romantyczna sesja we dwoje? Nowy członek rodziny (baby session), chrzciny, komunia, a może spotkanie rodzinne? A może ukochany zwierzak – to też przecież „rodzina”. Niech Wasze wspólne chwile będą wiecznie żywe.

Dla firmy

Oferujemy biznesowe sesje zdjęciowe pracowników; zbiorowe i indywidualne. Dodatkowo wykonujemy reportaże z imprez firmowych, szkoleń, wykładów. Uwiecznimy także siedzibę firmy.

Fotografia ślubna

Ślub

Ślub to jeden z ważniejszych momentów w naszym życiu. To dzień pełen radości, wzruszeń i niezapomnianych chwil, które zostają w pamięci i na fotografiach. Przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia ślubna, wesele i plener to momenty, które warto uwiecznić. Wobec tak wspaniałej chwili mamy świadomość wagi naszego zadania, dlatego staramy się utrwalić piękno uroczyctości, wydobyć magię z każdego gestu, pocałunku, uśmiechu. W sposób niewymuszony udokumentować wszystkie najważniejsze wydarzenia. Jeśli zatem Wasze poszukiwania rozpoczęliście od wpisania w google słów: „fotografia ślubna”, to z całą pewnością trafiliście pod właściwy adres.

Eventy

Zdjęcia są najpiękniejszą pamiątką, jaka pozostaje po imprezach okolicznościowych i eventowych. Każde takie wydarzenie ma swój niepowtarzalny charakter. Magię uroczystości tworzą nie tylko ludzie, ale także miejsca, dlatego dążymy do tego by wszystko razem właściwie wyeksponować, tworząc niepowtarzalny klimat zdjęcia. Jesteśmy we właściwym momencie o właściwym czasie. Staramy się sprawiać, aby czujny obiektyw aparatu zamienił się w przyjazne oko, dzięki któremu żadna impreza okolicznościowa nie zostanie zakłócona.

Profesjonalna sesja eventowa pozwala uzyskać fotografie, które później będą mogły być użyte w celach reklamowych i promocyjnych. Zrobione zdjęcia oddajemy w formacie pozwalającym na publikacje w internecie jak i w materiałach drukowanych.